FALON - Rozcestník

NT - Visačky / cenovky - SLEVA 15 %

Visačky / cenovky
Ukázka visaček, jmenovekPotřebujete Váš produkt označit visačkou či cenovkou, aby Vaši zákaznici viděli cenu na první pohled nebo si přečetli důležité informace nebo chcete mít na každém produktu připevněné své logo?

Tak právě pro Vás je tento produkt to pravé!

Velikost, materiál, tisk i zpracování visaček je jen na Vás.

Pokud se zabýváte například přírodní kosmetikou, prodejem bio potravin apod., tak pro Vás máme přírodní i recyklované papíry ... pokud potřebujete propagovat šperky, kosmetiku nebo třeba nehtové studio, skvělé pro Vás budou metalické a perleťové papíry ... pro svatební balíčky budou vhodné strukturované papíry ... každý si najde to pravé!

Do visaček nebo cenovek je možné vyvrtat díru, kudy si budete moci protáhnout provázek a cenovku zavěsit na danný produkt! Průměr vrtaných dírek si můžete zvolit od 3 do 9 mm.

Většinu materiálů jde dobře také laminovat, čímž se dá ocílit u Vašich visaček extra lesklého povrchu, nebo naopak extra matného. Také máme speciální lamina, jako např. sametové nebo strukturované s povrchem plátna, píseku či škrábaného kovu. 

Nechcete mít na visačkách ostré rohy? Můžeme Vám na visačkách zakulatit všešchny růžky a nebo jen nějaké.

Máme k dispozici vzorníky standardních i grafických kartonů ... kontaktujte nás!

Nevíte-li si rady s produktem, tak nám zavolejte na tel. 775 700 701.

Vše s Vámi rádi projdeme, poradíme Vám s výběrem materiálů i zpracování, aby visačky nebo cenovky byly přesně takové, jaké si přejete...

INFORMACE K PRODUKTU

V jednotlivých záložkách naleznete podrobnější informace k tomuto produktu.

Např. visačka ke kávě Bolivia je produktem našeho zákazníka: WestSlav Adaptogenic ... i pitím kávy můžete udělat něco pro své zdraví ... www.westslav.cz