FALON - Rozcestník

Rozhodujete se, komu svěřit výrobu Vaší práce?

KAŽDÝM ROKEM OPRAVUJEME A PŘEDĚLÁVÁME DESÍTKÁM NEŠŤASTNÝCH STUDENTŮ JEJICH ZÁVĚREČNÉ PRÁCE, PROTOŽE JE SVĚŘILI … NO, KOMU NEMĚLI …

  1.  Zvažte nejdříve způsob vazby. Klasické vazby "postaru" u knihaře neznamenají, že bude svázána špatně, to vůbec, ale znamená to, že je svázána trvale! Pokud budete potřebovat v práci cokoli opravit (vyměnit), tak máte bohužel smůlu!

  2.  Zjistěte, jakou má reputaci Vámi zvažovaná firma. Ty největší jsou totiž kuriozně našimi největšími zásobovateli nešťastných studentů "na opravu".

  3.  Budete se divit, ale ročně převazujeme stovky závěrečných prací, nejedná se bohužel o výjimky! Proč na to tak moc upozorňujeme? Protože je důležité, abyste si vybrali takovou vazbu, která Vám to umožní a s tím takovou firmu, která Vám to převáže i na počkání a na knize to nebude ani vidět!
U nás to například stojí (u desek od nás a při zachování počtu stránek) pouze 50,- Kč/ks.

  4.  Plánujete si, jak vše včas dopíšete, včas zadáte mnoho dní před odevzdáním a vše bude v klidu a v pohodě? Výrobu více jak 60 % ze všech prací nakonec objednávají studenti ve lhůtě do 24 hodin a více jak 40 % ze všech prací dokonce ještě v den zadání (tedy do hodiny nebo do půl dne). Zvažte, kdo Vám toto nabídne a kdo Vám toto garantuje? My ano!
 
  5.  A teď k financím. Výsledná cena Vaší práce se většinou skládá ze 3 položek. Je to cena svázání (desky, zlacení daného počtu řádků a svázání), cena černobílého tisku a také cena barevného tisku. Proč to rozdělujeme? Protože většina z Vás se podívá na cenu vazby a už neřeší cenu tisku, nebo naopak. My se neschováváme za "ceny od", nebo za "ceny dle množství"! Například jsme našli cenu barevného tisku od 3,80 Kč/A4 (zaprvé je to bez DPH a za druhé je to cena z kolonky "nad 1000 ks"). My nabízíme skvělé a jednotné ceny tisku (viz dále).

Závěrem dotaz: Na kolik si ceníte jistoty, že Vaše práce bude vyrobena včas a v pořádku?
My garantujeme obojí a nebojíme se Vám také zavázat, že případnou opravu Vaší práce provedeme ihned na počkání!